50. jubilejní rybářský ples je minulostí

06.03.2023

Výroční Rybářský ples ČRS MO Nymburk

V sobotu 4. března 2023 se konal v prostorech Obecního domu v Nymburce výroční 50. Rybářský ples místní organizace Českého rybářského svazu. Plesu se zúčastnil úctyhodný počet účastníků, celkem 187. Po úvodním přivítání předsedy následovala ukázka Disco tanců taneční školy Easy Dance 2000 Nymburk. K tanci a poslechu celý večer hrála skupina Proč NE. 

Na tanečním parketu i mimo něj panovala výborná, až dalo by se říct "rodinná atmosféra". Jsme opravdu velmi rádi za velkou účast a věřím, že i spokojenost nejen našich členů. Když potkáme spoustu rybářů, které známe osobně, ale i rodiče naší rybářské mládeže, máme dobrý pocit, že vše co děláme, má smysl a těší nás to. 

Oslava našeho plesu inspirovala našeho člena pana Skořepu, který nás poprosil o zahrání písně pro svou manželku k 50. výročí jejich svatby. Naprosto spontánní a neplánovaný zážitek v podobě jejich sóla na taneční parketu v obklopení lidí, ve mně vyvolal absolutní pocit štěstí, že i v této neklidné a těžké době si lidé umí a chtějí udělat radost. 

Díky velkému počtu sponzorů našeho plesu se nám podařilo připravit velkou, různorodou a bohatou tombolu, o kterou byl velký zájem. Děkujeme sponzorům za poskytnutí ať finančních či materiálních darů. Moc děkuji všem, kteří se osobně účastnili nejen plesu, ale i jeho příprav. 

Moc Vám děkujeme, že jste přišli a věříme, že jste si ples i užili, stejně jako my. Již nyní si rovnám v hlavě, kdy a kde bude další, již jednapadesátý…

David Hrstka, předseda MO

Více fotografií a videí z plesu naleznete v naší facebookové skupině: fb://group/1403260576648158?ref=share