Předvánoční setkání rybářského kroužku ČRS, z. s., MO Nymburk

18.12.2023

V sobotu 16.12.2023 proběhlo předvánoční setkání rybářského kroužku v Nymburce. Celkem se sešlo 17 dětí.

Po přivítání všech dětí jsme začali s první soutěží. Mladí rybáři poznávali ryby našich vod podle fotek celých ryb, ale i jen podle detailu ploutví, zabarvení atd. Po soutěži začalo zdobení kapříku laserově vyřezávaných ze dřeva, které byly podlepeny magnetem. Některé byly hezčí některé méně, ale o to přeci vůbec nejde! Důležité je být spolu a vytvořit něco co udělá radost nejen sobě, ale i ostatním. Následovala soutěž v poznávání živočichů podle zvuku. Výherci obdrželi drobné rybářské ceny a sladkosti. 

Když skončila druhá soutěž, byl dokreslen zbytek dalších kapříku a vytvoření PF 2024, které společně se sladkostmi a dobrotami předám dětem z dětského domova v Nymburce. Ne každý má v životě štěstí, být spolu doma se svou rodinou s tím koho milujete. Po předchozím roce je vyzkoušeno, že dětem uděláme radost a myslím si, že je to úplně to nejmenší, jak jim můžeme zpříjemnit vánoční čas. 

Setkání bylo zakončeno výbornými palačinkami s marmeládou a čokoládou se šlehačkou.

Velmi děkuji za součinnost a za spolupráci Frantovi Rynekrovi a Josefu Šimáněmu na tak hezkém a příjemném prožití adventní soboty.

Přeji krásné prožití svátků vánočních, štěstí a radost nejen dětí.

Děkujeme také celému výboru naší organizace za podporu a poskytnutí zázemí na realizaci tohoto setkání.

Těšíme se na další setkání!

David Hrstka