Proběhlo podzimní soustředění naší mládeže

08.10.2018

Od pátku 5.října do neděle 7.října 2018 probíhalo podzimní soustředění rybářské mládeže v Nymburce. Tato akce byla finančně podpořena městem Nymburk. 

Sedmnáct dětí se sešlo v areálu nymburských rybářů na Remanenci. Slunečný sobotní den poskytl dětem radost z rybaření jak dopoledne, tak i odpoledne. Mezi úlovky mladých rybářů nechyběl kapr, karas, cejn a plotice. 

Večerní program byl v podobě soutěží. Proběhly soutěže v poznávání ryb a výtvarné soutěži. Nedělní program byl opět ve znamení sportovního rybolovu na revíru 411 163- Remanence. Před nedělním obědem byly vyhodnoceny soutěže. Všichni závodníci obdrželi drobné rybářské ceny. Poděkování patří městu Nymburk, místní organizaci rybářů, dětem za účast a všem vedoucím rybářských kroužků, kteří pomáhali při realizaci této akce...

foto: https://davehrstic.rajce.idnes.cz/foto_podzim_2018_Rema 


Často se mě lidé ptají, proč to vlastně dělám? Je to jednoduché, není mi lhostejná budoucnost dětí, kteří čelí tlakům ve škole, problémům rodičů, reklamám, internetu... Když nic jiného, potkají své kamarády a nesedí doma u počítače.

David Hrstka