Proběhlo setkání rybářské stráže

05.02.2020

Vážení sportovní rybáři,

dne 2.2.2020 proběhlo pravidelné setkání členů Rybářské Stráže ČRS z.s., MO Nymburk, které se konalo v klubovně na rybníčku. 

Této schůzky se zúčastnilo celkem 18 členů. Po vzájemném přivítání jsme probrali četnost a aktivitu jednotlivých členů RS. Ne každý člen přistupuje ke svým povinnostem RS zodpovědně. Bylo rozhodnuto, že pokud se aktivita některých členů nezlepší, budeme se muset s nimi rozloučit. 

Jako další bod bylo poukázáno na problémy okolo jezera Sadská. Na tuto oblast se musíme zaměřit a zde aktivitu RS ještě zvýšit. Dále ze setkání vyznělo, že většinu problémů rybářů lze vyřešit pomocí rybářského řádu a bližších podmínek lovu ryb. Kdyby si všichni rybáři i členové RS podrobně přečetli rybářský řád, určitě by konfliktů mezi rybáři a členy RS rapidně ubylo. 

Pobesedovali jsme také o celosvazové akci " K 70" . Protože se vyskytlo několik problémů, u kterých mezi členy RS nepanoval jednotný názor, bylo většinou hlasů (15) rozhodnuto pozvat předsedu SÚS p. Dušana Hýbnera na další domluvené setkání RS. 

Setkání bylo velice přínosné a rozešli jsme se s pocitem, že jsme v roce 2019 odvedli dobrou práci. Do dalšího roku jsme si popřáli mnoho krásných chvil strávených u našich vod.

S pozdravem

Petrův zdar!

Josef TRUNECKÝ, vedoucí rybářské stráže ČRS z.s., MO Nymburk