Rozloučení s prázdninami již po jedenácté a s rekordní účastí…

11.09.2023

V sobotu 9.9.2023 se konaly smíšené rybářské závody soutěže pro děti do 15-ti let a dospělé s názvem "Rozloučení s prázdninami". 

Tato soutěž proběhla již po jedenácté v řadě. Byla finančně podpořena městem Nymburk a také za podpory místní organizace ČRS v Nymburce. 

Akce se zúčastnilo 52 závodníků, kteří své rybářské umění předvedli na rybářském revíru LABE 21 A- Remanence. Mezi závodníky byl i předseda ČRS SÚS Dušan Hýbner se synem Honzíkem, který pozdravil všechny závodníky a poděkoval, že mohl být jejich součástí. 

Současně i vyslovil pochvalu naší organizaci za krásné rybářské závody, které spojují rybáře a rybářky napříč generacemi. Vyhlášení výsledků proběhlo v podobě přátelské pohody a společného focení. Všichni účastníci závodu získali drobné rybářské ceny, ti nejlepší získali poháry, pamětní plakety a hodnotné rybářské ceny. Zvláštní cenu za největší ulovenou rybu získal Tomáš Tykva za uloveného amura bílého 63 cm. Speciální cenu pro nejmladšího účastníka závodů získala čtyřletá Terezka Kadeřábková. 

Děkuji závodníkům za účast a všem, kteří pomáhali při realizaci závodu, především zúčastněným členům výboru ČRS MO Nymburk.

Nakonec velké poděkování za poskytnuté věcné ceny do závodu patří Mastodont Baits, rybářské potřeby Leoš Zápotocký a ČRS, z.s., SÚS.

David Hrstka